top of page
IMG_4003.jpeg

APIE MANE

Labas!

Aš esu Laura, eatamins tinklaraščio autorė. Pradėjau kurti eatamins tam, kad įrodyčiau, jog salotos nėra tik triušių maistas, o tofu - ne keiksmažodis. Bet apie viską nuo pradžių.


Būdama dvidešimties buvau visai padūkus. Vakarėliai ir šokiai iki ryto keletą metų buvo mano beveik kiekvieno savaitgalio palydovas. O ir persidirbti mano būdui yra visiška klasika. Bet… pradėjau blogai jaustis, man ėmė trūkti energijos, o ir vis mažiau prasmės tuose vakarėliuose mačiau. Ne, aš nemečiau visko, neišvažiavau į Balį ar jogos retreat’ą. Tereikėjo visai nedaug - valgyti daugiau daržovių, mažiau mėsos, sportuoti ir pakankamai miegoti. Tik tiek užteko, kad susižavėčiau sveikesne gyvensena ir rasčiau balansą ne tik lėkštėje, bet ir gyvenime.


Neslėpsiu - suktis virtuvėje man atrodo natūralus dalykas, nes tą dariau tiek vaikystėje, paauglystėje (12-oje klasėje buvau tapus vegetare ir dėl to visiškai variau mamą iš proto), tiek ir vėliau, kai jau pradėjau ieškoti naujesnių, modernesnių ir įdomesnių skonių. O įkvėpimo jiems nuolat semiuosi kelionėse, stebiu mėgstamus skandinavų šefus. Tačiau turbūt didžiausias įkvėpimas yra gamta, todėl sezoniškumas patiekaluose man labai artimas.


Taigi, toliau nedaugžodžiaudama kviečiu išbandyti eatamins receptus. Tikiuosi šie receptai taps jūsų mėgstamais kasdien, draugų vakarienių ar ypatingų švenčių metu. Ir jei man pavyks ką nors įkvėpti dažniau rinktis kokybišką, sveiką ir subalansuotą patiekalą - mano tikslas bus pasiektas. Būkite sveiki ir džiaukitės gyvenimu!

Su meile, Laura | eatamins
bottom of page